^ Do góry

OGŁOSZENIA AKTUALNE

II  NIEDZIELA  ZWYKŁA   -  20.01.2019

• Dziś Światowy Dzień Migranta.
      • W nocy z 26 na 27 stycznia w Hali Widowiskowo – Sportowej w Jastrzębiu Zdroju młodzi naszej archidiecezji będą przeżywać Światowe Dni Młodzieży z ojcem świętym Franciszkiem w ramach ” Panamy na Śląsku ”.
      • Kolekta dziś jest na zakup opału dla naszego kościoła.
      • Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
      • Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w czwartek od godz. 17.30.
      •  Kancelaria parafialna czynna w czwartek od godz. 17.00 do 18.00. W dalszym ciągu można rezerwować terminy Mszy św. na ten rok.
      • Trwają odwiedziny duszpasterskie  rodzin naszej parafii. Początek odwiedzin w tygodniu od godz. 16.00 a w niedzielę  od godz. 17.00  a w sobotę od godz. 15.00.

21  STYCZNIA  / poniedziałek  /   Ul. Poprzeczna
        22   STYCZNIA  / wtorek  /  Ul. Wyzwolenia 47 - 51  / parzyste / i Ul. Śląska
        23  STYCZNIA  / środa  /     Ul. Ustronna
        24  STYCZNIA  / czwartek  /   Ul. Bazaltowa, Ul. Granitowa, Ul. Złota i Ul. Platynowa.
        25  STYCZNIA / piątek  /      Ul. Srebrna i Ul. Diamentowa
        26  STYCZNIA / sobota  /     Ul. Paderewskiego, Ul. Serdeczna i ul. Ogrodnicza
        27  STYCZNIA / niedziela  /     Kolęda dodatkowa.

OGŁOSZENIA  POPRZEDNIEGO  TYGODNIA

NIEDZIELA  CHRZTU  PAŃSKIEGO     -  13.01.2019

• Dziś obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego. Nasze myśli kierujemy dzisiaj ku chrzcielnicy, przy której nam udzielono sakramentu chrztu św.
      • Od jutra rozpoczyna się Okres Zwykły roku liturgicznego.
      • Kolekta dziś  przeznaczona jest  na potrzeby archidiecezji a za tydzień kolekta będzie na zakup opału.
      • Dzisiaj  o godz. 20.15  zapraszamy na nabożeństwo  fatimskie.
      • Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w czwartek od godz. 17.30.

14  STYCZNIA  / poniedziałek  /   Ul. Wyzwolenia 4 - 26  / parzyste / i Ul. Nowopszczyńska 6
            15  STYCZNIA  / wtorek  /              Ul. Wyzwolenia 46 - 106  / parzyste /
            16  STYCZNIA  / środa  /               Ul. Wyzwolenia 5 - 37  / nieparzyste /  i Ul. Łużycka
            17  STYCZNIA  / czwartek   /         Ul. Wyzwolenia 101 - 127  / nieparzyste /