^ Do góry

OGŁOSZENIA AKTUALNE

II NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU   -  17.03.2019

• Na Drogę Krzyżową w Wielkim Poście zapraszamy zawsze w piątki o godz. 17.15, a na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 16.15.  Na stoliku pod chórem leżą kartki na wypominki za zmarłych polecanych przy drodze krzyżowej.
      • Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w czwartek od godz. 17.00 do 18.00. W tym czasie okazja do spowiedzi świętej. Okazja do spowiedzi także pół godziny przed każdą mszą świętą.
      • W sobotę na godz. 9.00 zapraszamy na zbiórkę ministrantów i kandydatów chcących zostać ministrantami. O godz. 10 spotkanie grupy Dzieci Maryi.
      • Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej w tygodniu. W dalszym ciągu można rezerwować terminy mszy św. na ten rok. Na stronie internetowej parafii www.kleszczow-parafia.pl pojawiła się odpowiednia zakładka „Wolne intencje”, gdzie można sprawdzić aktualne daty i godziny wolnych mszy świętych.
      • W czwartek po mszy zapraszam na spotkanie młodzież klas trzecich gimnazjum naszej parafii, która w tym roku przystąpi do sakramentu bierzmowania.
      • 25 marca w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego na mszy św. o godzinie 18.00 będzie możliwość podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego. Z tyłu kościoła są stosowne informatory. Zachęcam do podjęcia tej modlitwy.
      • W imieniu swoim, Rady Dzielnicy i poszkodowanych w pożarze serdecznie dziękuję za waszą hojność w czasie zbiórki w ubiegłym tygodniu.
      • Zbiórka  dzisiejsza jest przeznaczona na Fundusz misyjny Ad Gentes.
      • Za tydzień kolekta na potrzeby archidiecezji.

OGŁOSZENIA  POPRZEDNIEGO  TYGODNIA

I  NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU   -  10.03.2019

• Dziś obchodzimy Niedzielę Trzeźwości. Zachęcam po podjęcia abstynencji i dania świadectwa przez wpis do Parafialnej Księgi Abstynencji.
  • W środę obchodzimy rocznicę wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Pamiętajmy o Nim w modlitwie.
  • Także w środę o 20.15 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie.
  • W czwartek po mszy św. wieczornej o 18.30 spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
  •  Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej w tygodniu. W dalszym ciągu można rezerwować terminy mszy św. na ten rok.
  • Kolekta dzisiejsza to tzw. jałmużna postna.
  • Za tydzień zbiórka na fundusz misyjny Ad Gentes.
  • Dziś przed kościołem zbiórka organizowana przez Radę Dzielnicy a przeznaczona na pomoc pogorzelcom z ulicy Przyjaznej 1 z  Kleszczowa. Polecam tę zbiórkę waszej ofiarności.